Fource ohlašuje první letní koncerty, zve na tuzemské kapely do Chapeau Rouge

Fource ohlašuje první letní koncerty, zve na tuzemské kapely do Chapeau Rouge foto: Good Times Only

S postupným uvolňováním současných opatření přichází dramaturgické plány na léto. Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti – vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů. A co je také podstatné – vznikne z nich profesionální záznam nejen pro ty, kteří nebudou moci přijít do klubu.

První živá vystoupení proběhnou 12. a 25. června a poté budou pokračovat ve zhruba dvoutýdenní periodicitě. „Cílem téhle série je nejen napnout síly směrem ke koncertům, které je možné v současné situaci nabízet, ale zejména podpořit talentované domácí umělce. Abychom z aktuální situace vyšli silnější, nesmíme zapomínat na všechny součásti, které vytváří živý organismus hudební scény,“ říká ke konceptu Anthony Jouet, zakladatel a šéf agentury Fource Entertainment.

Na prvním večeru se představí dreampopoví Favorite Obsession a žánrově příbuzní Good Times Only, ten druhý bude patřit Cold Cold Nights a sólovému projektu Ondřeje Holého Dné. Bližší informace ke koncertům hledejte na webu fource.cz, vzhledem k situaci bude počet vstupenek striktně limitován.

Favorite Obsession + Good Times Only, Praha – Chapeau Rouge, 12. 6. 20
Cold Cold Nights + Dné Praha, Praha – Chapeau Rouge, 25. 6. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.