George Michael započne své nové turné v Praze

Britský zpěvák George Michael se vrací po třech letech znovu na scénu; 22. srpna se v pražské Státní opeře rozjede jeho nové turné s názvem Symphonica: The Orchestral Tour. Jak již z názvu vyplývá, při koncertování ho bude doprovázet symfonický orchestr. Cítil jsem, že je to něco, co chci jako umělec udělat.“ K radosti českých fanoušků zavítá Michael do Česka letos dvakrát – 14. listopadu se odehraje jeho koncert i v O2 Areně.

Turné by mělo obsahovat 47 zastávek po Evropě – představí se kupříkladu v Paříži či Londýně, kde chce odehrát charitativní koncert pro nadaci nedávno zesnulé herecké legendy Elizabeth Taylorové.

Myslím, že po hudební stránce bude toto album a turné překvapivé, protože jsem k sobě nyní mnohem upřímnější,“ řekl bývalý člen popového dua Wham!, jehož turné v roce 2008 mělo být podle jeho slov tím posledním.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.