George Michael započne své nové turné v Praze

George Michael, foto Sony Music George Michaelfoto: Sony Music

Britský zpěvák George Michael se vrací po třech letech znovu na scénu; 22. srpna se v pražské Státní opeře rozjede jeho nové turné s názvem Symphonica: The Orchestral Tour. Jak již z názvu vyplývá, při koncertování ho bude doprovázet symfonický orchestr. "Cítil jsem, že je to něco, co chci jako umělec udělat." K radosti českých fanoušků zavítá Michael do Česka letos dvakrát - 14. listopadu se ještě představí v O2 Areně v Praze.

Turné by mělo obsahovat 47 zastávek po Evropě - představí se kupříkladu v Paříži či Londýně, kde chce odehrát charitativní koncert pro nadaci nedávno zesnulé herecké legendy Elizabeth Taylorové.

"Myslím, že po hudební stránce bude toto turné a album překvapivé, protože jsem k sobě nyní mnohem upřímnější," řekl bývalý člen popového dua Wham!, jehož turné v roce 2008 mělo být podle jeho slov tím posledním.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.