Candy Says - Melt Into The Sun Candy Says - Melt Into The Sun

Indie popoví Candy Says a Ille za čtrnáct dní v Paláci Akropolis

Máte-li rádi chytrý, alternativní indie pop a máte-li slabost pro charismatické zpěvačky, neměli byste vynechat únorové EuroConnections. Ve čtvrtek jednadvacátého února totiž v pražském Paláci Akropolis vystoupí britská kapela Candy Says a role předskokana se zhostí objev domácí scény, projekt Ille.

Oxfordská čtveřice Candy Says soustředěná kolem vokalistky Juju Sophie vznikla z dřívější kapely Little Fish, ale od letoška vystupuje pod novým názvem a s novými ideály – z omezujícího světa velkého hudebního průmyslu se chtějí vrátit zpět do „garáže“. Kapela sama sebe popisuje jako „lo-fi chic pop“, zároveň ale, jak je patrné i z názvu, neskrývá obdiv k The Velvet Underground.

V čele Ille stojí (respektive u piana sedí) zpěvačka a klavíristka Olga Königová. Na svém prvním EP V rekvizitách (2010) spolupracovala s členy Obří broskve, Tomášem Neuwerthem i Jaromírem Švejdíkem, předskakovala také Umakartu na jejich turné.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream za 220 Kč (+popl.), za stejnou cenu bez poplatků v kavárně Paláce Akropolis, v den konání pak i na místě za 280 Kč.

Candy Says + Ille, Praha – Palác Akropolis, 21. 2. 13

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.