Pharrell Williams v září zavítá do Prahy

Pharrell Williams Pharrell Williams

Popová hvězda Pharrell Williams se v životním (hudebním) rozkvětu představí v Praze. Jeden z nejhranějších interpretů současnosti, autor chytlavého letního hitu Happy, zamíří 17. září do libeňské O2 Arény.

Oblíbený, vyhledávaný a v pozadí hudební branže dlouho stojící producent, který pomáhal s deskami například Madonně či Gwen Stefani, se za mikrofonem výrazně prosadil až loni, kdy si jej na výpomoc pozvali Daft Punk a svým signifikantním hlasovým projevem dopomohl k mánii okolo skladby Get Lucky.

Williams nelenil, využil vlny úspěchu a letos v březnu natočil a do světa vypustil svou druhou studiovou desku Girl. Tu předznamenal již zmíněný singl Happy, toho času nominovaný i na Oscara a dnes v rádiích neustále rotující a mnoho tvůrčích lidí inspirující.

Předprodej vstupenek na pražskou zastávku Pharrella Williamse začne 23. května, přičemž ceny lístků se budou pohybovat od 990 do 1590 Kč.

Pharrell Williams, Praha – O2 Aréna, 17. 9. 14

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.