Přehlídka EuroConnections bude mít festival. V jeden večer vystoupí Bokka, Sun Glitters či Sea + Air

Bokka Bokka

Sedmnáctiletá koncertní série EuroConnections vozí pravidelně do pražského Paláce Akropolis nová jména z celé Evropy. Letos si organizátoři připravili jednodenní festival, který už 23. září představí hned pět kapel naráz.

Návštěvníkům Colours of Ostrava není neznámá polská skupina Bokka, která je dosud opředena tajemnými maskami a skrytou identitou. Jejich debutové album Town Of Strangers vyšlo dva roky zpátky, na 2. října chystají novou desku Don't Kiss And Tell. Dalšími hosty budou lucemburský elektronický producent Sun Glitters čerpající z žánrů jako chillwave, downtempo a shoegaze nebo německo-řecké manželské duo Sea + Air hrající minimalistický baroque pop. The Devil's Trade je „jednočlenný maďarský projekt, jehož protagonista Dávid Makó si po letech hraní s metalovými Stereochrist a hardcoreovými HAW odskočil k sólové kariéře a k pokojnějším žánrům jako jsou country, blues či folk,“ dodávají pořadatelé. Poslední účinkující bude ze Slovenska, poprvé v Akropoli vystoupí skupina Frequency, která svůj styl charakterizuje jako alternativní space pop.

Vstupenky pořídíte přímo v Paláci Akropolis nebo v síti Goout. Prvních 100 kusů v limitované sérii můžete koupit za výhodných 99 Kč.

EuroConnections Festival, Praha – Palác Akropolis, 23. 9. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.