Provázkové tajemství odhaleno, Liars vydají příští rok novou desku

Liars, foto Joe Dilworth Liarsfoto: Joe Dilworth

Brooklynská experimentální skupina Liars, která se na loňském albu WIXIV prezentovala překvapivou změnou zvuku a přechodem od noise-punku k elektronice, před pár dny tajnůstkářsky lákala krátkým video teaserem na březen příštího roku. Nyní potvrdila, že tím odkazovala na nové, v pořadí sedmé studiové album.

Doposud nepojmenovaná nahrávka tak vyjde ani ne rok po té poslední, již zmiňované WIXIV. V rozhovoru pro RBMA Radio frontman Angus Andrew prozradil, že na nové desce budou Liars pokračovat v cestě, kterou si předchozím albem vytyčili. Elektronika tedy nebude zapomenuta, ba naopak. Dočkat bychom se měli ještě mnohem více tanečního zvuku.

Liars výše avizované video umístili na svůj Instagram. V necelé půlminutě a za doprovodu dráždivého elektronického podkresu se v něm dočkáme rejdění pestrobarevných provázků, které utvoří písmeno „L“, následuje střih na nápis s názvem kapely a datem upozorňujícím na březen 2014.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.