Synthpopoví Neon Indian se v září připomenou novým albem

Neon Indian Neon Indian

Americké synthpopové uskupení Neon Indian oznámilo vydání následovníka úspěšného debutu Psychic Chasms - album s exoticky znějícím názvem Era Extraña bude kdispozici 13. září.

Lídr kapely Alan Palomo nahrávku složil a nahrál minulou zimu ve finských Helsinkách. S mixováním a postprodukcí mu poté vypomohl producent Dave Friedmann, známý pro spolupráci s takovými rockovými esy, jako jsou kupříkladu Flaming Lips či Mercury Rev.

Tracklist ještě není kompletně známý, nicméně album by podle dosud odtajněných názvů mělo obsahovat skladby Polish Girl, Future Sick, The Blindside Kiss či Hex Girlfriend. Na nahrávce by se také měl objevit do tří částí rozdělený, instrumentální kousek s názvem Heart: Attack, Heart: Decay a Heart: Release. Ukázku prvně zmíněné části již dříve kapela uveřejnila v minutu a půl trvajícím traileru.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.