Vášnivé neapolské tango Ilaria Graziano & Francesco Forni v Praze

Ilaria Graziano & Francesco Forni Ilaria Graziano & Francesco Forni

Při poslechu nadžánrové hudby protnuté expresivními hlasy dojdete snadno k rozhodnutí, že až se napříště dvojice vydá na cesty, měli byste být u toho. Jaké to je, když si nazujete kovbojské boty, nasadíte stetson a vezmete do rukou banjo, se bude možné přesvědčit 20. září v pražském Café V lese.

„To, co spojuje celek, je jistota, setkání myslí a pocit radosti. Potřebujete odvahu k tomu, abys procházelrůznými žánry, ale také špetku radosti. V důsledku toho se zdá, že každá skladba přirozeněotevírá tu další,” napsal Songlines. Pokud zpěvačku, klavíristku a hráčku na ukulele Ilariu Graziano a zpívajícího kytaristu Francesco Forniho něco výrazně charakterizuje, je to nejen přirozenost, ale rovněž touhanechat se unášet instinkty, náladami a zvukovou atmosférou. I posledním albem Twinkle Twinkle prosvítá hudební minulost dvojice a ta máhodně co do činění s filmovými a divadelními soundtracky.


„Z hudebního hlediska si chceme udržet naši DNA, ale pořád vymýšlíme něco nového. První album bylo o rockových kytarách 60. let, ukulele a našich hlasech. Na druhé jsme přidali banjo a perkuse. Z Twinkle Twinkle slyšíte klavír,” dodává sama dvojice.

Ilaria Graziano & Francesco Forni, Praha – Café V lese, 20. 9. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.