Morrissey – I Know It's Gonna Happen Someday

Morrissey dnes slaví 55 let. A zdá se, že si zpěvák The Smiths k narozeninám nadělil fakt, že kolem něj teď bude rušno.

Za prvé vydá 15. července jubilejní desátou studiovou desku s názvem World Peace Is None of Your Business. Za druhé zřejmě naplno propadl psaní a po úspěchu loňské autobiografie se vrhl do románu, s nímž je teď údajně někde na  „půl cesty“. Za třetí se chystá celovečerní snímek, který by měl zachytit Morrisseyho mladická léta a život před začátkem The Smiths.

A pokud Vám to přijde málo, tak vězte, že je i za čtvrté – Morrisey totiž jakožto aktivista v oblasti vegetariánství a zvířecích práv často spolupracuje s organizacemi, které se těmto problematikám věnují. Nejčerstvější spoluprací je ta s organizací PETA, která bojuje proti zneužívání a týrání zvířat v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Morrissey propůjčil svou píseň I Know It's Gonna Happen Someday k animovanému klipu, který přináší smutný příběh kuřátka z továrny na drůbež.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.