Vypsaná fixa láká na svou novou desku Krásný smutný den

Za necelé tři týdny vydá pardubická formace Vypsaná fixa svou novou desku s názvem Krásný smutný den. Nástupce posledního alba Detaily se nahrával v renomovaném studiu Ondřeje Ježka Jámor. Bude se jednat o poslední desku s basákem Mejnem, který kvůli dalekému stěhování kapelu opouští.

Nicméně, pokud si myslíte, že právě vy byste byli ti praví na tento post, máte šanci: „Samozřejmě smutek je velkej, ale chceme hrát dál a tak musíme najít někoho, kdo s náma bude držet basu:) Pokud si to někdo takovej čte a cejtí, že by to mohlo fungovat, nechť se ozve. Podmínky? Hrát na basu stejně dobře jako Mejn:) a napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Preferujeme lidi z Pardubic a Prahy-kvůli dopravě, taky bychom se z emailu rádi dozvěděli kde si hrál, s kým si hrál, co tě baví hrát, kolik ti je a jak vypadáš (pošli fotku jak hraješ) a hlavně proč chceš s náma hrát.“ (z Facebooku VF)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.