Yo La Tengo vystoupí v listopadu v Praze

Yo La Tengo - Fade Yo La Tengo - Fade

Kultovní kapela z prostředí americké nezávislé scény Yo La Tengo přijede představit své osmnácté řadové album Fade pražskému publiku. Trojice ve složení Ira Kaplan (kytary, klavír, zpěv), Georgia Hubley (bubny, klavír, zpěv) a James McNew (baskytara, zpěv) slibuje dvouhodinový koncert bez předkapely, který se odehraje v Paláci Akropolis 6. listopadu. Vystoupení začne už v 19.00 hodin.

Skupina má za sebou téměř třicet let existence, vedle vlastních nahrávek se podílela i na hudbě k několika filmům a založila tradici prosincových koncertů v Hobokenu, New Jersey, odkud pochází. Svou letošní desku Fade, která sklidila u kritiků značný úspěch, nahrávali Yo La Tengo s producentem Johnem McEntirem, členem Tortoise. Kapela ji vlastními slovy popsala jako „své nejpřímější, nejosobnější a nejsoudržnější album s tématy, která se týkají života i stárnutí.“

Vstupenky za 550 Kč seženete na pokladně Paláce Akropolis a za 590 Kč v síti Ticketpro.

Yo La Tengo, Praha – Palác Akropolis, 6. 11. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.