Noisy Pots, Letiště, Hranice na Moravě, 13.-14. 8. 16 Noisy Pots, Letiště, Hranice na Moravě, 13.-14. 8. 16

Foto: Letiště Festival, Hranice na Moravě, 13.- 14. 8. 16

Těšili jsme se na orkán, tornádo nebo aspoň bouřku, ale zdá se, že Colours a Beseda si vybraly všechno "špatný" počasí. Pár oblak se nad námi zformovalo, ale bohužel ani kapka. Vlaštovky nejspíš lítaly nedostatečně nízko. 

Řádné krupobití na návštěvníky snášela DJ Stage, kde se střídala jemná elektronika Creaticity, zamotaný, neskutečný HRTL, Jimmy Pé, který na některé fungoval afrodiziakálně a taky knobama zakroutil i bubeník z The High Corporation Petr. Ha nebo D OneTwo ze Slovenska, který Piešťany vyměnil za Hranice. Mezitím se našel čas i na tvrdej hiphop Strana Východná a taky Douny&Fudja, kam si od burgerů odskočil i Oktopus (btw. superfood salad byl skvělej, jsem zdravej).

Na voděodolné stage jsme zahráli s Lebanon a pak se šli projít po letišti.

Narazili jsme na muže a jeho větroň. Ukázal nám, že kluzký pohyb letadla pomáhá vizualizaci proudů vzduchu, jak ladné.

V šapitó se nachystali Noisy Pots a párty mohla začít. Tanec, hrnce, kbelíky a skladba inspirovaná Missy Elliott a její Get Ur Freak On! The High Corporation a Carpet Cabinet nabídli oddych od elektroniky a předvedli muzikantský kumšt. Radost poslouchat. Bližší kontakt s Ghost of You díky menšímu pódiu byl znát. Přesun jejich živelnosti byl okamžitý. Na Cocaine Party a ostatní už jsem nevydržel, ale zaskočil jsem se mrknout do pověstného DNB stanu, kde zahráli Double You a všichni okolo pomalu vzlítali. 

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.