A2 a Alarm vítají nový rok setkáním se čtenáři a nevšedním hudebním večírkem

A2 a Alarm vítají nový rok setkáním se čtenáři a nevšedním hudebním večírkem

Kulturní čtrnáctideník A2 a jeho webová odnož Alarm pořádají Novoroční večírek, i když datum jeho konání připadá až na 17. ledna. Kulturně-literární redakce, která se také zaměřuje na světové i domácí dění v politice, společenská a environmentální témata, by se ráda osobně potkala se svými čtenáři a příznivci. Zvou tak k návštěvě klubu Bike_Jesus na pražské Štvanici, neformálnímu povídání a taky na hudební program a DJs.

O poslechovou část akce se postará pražská noisecoreová parta Nusle Sound System či projekt ((SCARYPOOL)) Olbrama Pavlíčka (93ECHOESANDSIRENS) a Davida Střelečka (BCAA  system, eva01). „Jejich klubové balady odvyprávějí naléhavý epilog lidství. Za doprovodu jemné mandolíny a podladěných basových linek zazní chór smrtelných,“ ilustrují pořadatelé.

Party zajistí El Datel, člen pražského raveového soundsystému Raw Rave (techno, trap, post-klub), dále pražská DJka Kaa Glo (trance, hardcore rave) a Hnát, členka brněnského techno kolektivu Herna.

A2+Alarm Novoroční večírek, Praha – Bike_Jesus, 17. 1. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.