AGLOMERACE: Brno Contemporary Orchestra chystá koncert pro pavilón A brněnského výstaviště

AGLOMERACE: Brno Contemporary Orchestra chystá koncert pro pavilón A brněnského výstaviště

Brno Contemporary Orchestra zakončí letošní sezónu mimořádným koncertem. Dne 2. června představí v pavilónu A na brněnském výstavišti projekt pojmenovaný AGLOMERACE, který propojí ikonu brněnské meziválečné architektury s hudbou renomovaných skladatelů 20. století. Cílem události je také zpřístupnění prostoru návštěvníkům a jeho otevření pro nové kulturní dění.

Pod taktovkou svého zakladatele Pavla Šnajdra odehraje Brno Contemporary Orchestra v prvním ze dvou křídel pavilónu A skladbu s názvem Deserts Edgara Varèse, jejíž nedílnou součástí jsou i zvuky prezentované z magnetofonového pásu. V druhé části pak zazní kompozice De Staat holandského skladatele Louise Andriessena. Ta je inspirována stěžejním Platónovým dílem Republika (Ústava).

Vstupenky je možné zarezervovat na stránkách Brno Contemoprary Orchestra a Filharmonie Brno nebo zakoupit v kamenném předprodeji na Besední ulici.

AGLOMERACE – Brno Contemporary Orchestra, Brno – pavilón A, Brněnské výstaviště, 2. 6. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.