Arcade Fire umístili k poslechu rozšířenou edici The Suburbs

Arcade Fire Arcade Fire

Druhého srpna uplyne již rok od doby, kdy kanadský ansámbl Arcade Fire vydal cenou Grammy ověnčenou nahrávku The Suburbs. Následovník jejich druhotiny Neon Bible se setkal s velmi příznivými ohlasy u kritiků i fanoušků a jen potvrdil jejich status stálice na indie-rockové scéně.

V květnu letošního roku pak kapela potěšila fanoušky singlem Culture War/Speaking in Tongues. Obě písně jsou nyní součástí rozšířené edice nahrávky, která je umístěna k poslechu na webu the Daily Beast. Další novinkou je oproti původnímu albu prodloužená verze akustické skladby Wasted Hours.

Pokud se rozhodnete si rozšířenou edici zakoupit, čeká na vás dále krátkometrážní film Scenes From The Suburbs od režiséra Spika Jonze a speciální kupón, po jehož využití si budete moci stáhnout demo k písni Sprawl I (Flatlands) a remix úspěšného singlu Ready to Start.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.