Arms and Sleepers se vrací, probudí Prahu, Brno a Plzeň

Arms and Sleepers, Brno Arms and Sleepers, Brno Libor Galia

Atmosférou nabitý večer plný naléhavých beatů je tentokrát přislíben rovnou s kapelou, dvojice Arms and Sleepers se zastaví v Plzni, v Praze a Brně. Do Česka se vrací po dvou letech.

Bostonská dvojice Max Lewis a Mirza Ramic má široký záběr, za dobu své existenci vydali nespočet alb a s novým albem svou pozici jenom potvrzují. „AAS mají skutečně široké rozpětí a jejich hudbu de zařadit někam mezi post rock, trip hop, downtempo nebo instrumental hip hop. Poslední deska Swim Team, které je i věnované evropské tour je nostalgicky ovlivněná 80. lety,” uvádí pořadatelé z Plzně a jedním dechem dodávají, že lze očekávat melancholicko-taneční set, který na pódiu umocní další dva členové.

První zastávku v Plzni přitom doprovodí američtí She Owl, brněnskou zastávku The Black Absinth (dříve známí jako The Finally) a v Praze si po jejich boku zahraje neméně zajímavý novozélandský projekt Jakob. Pokaždé tedy půjde o jedinečný zážitek.

Arms and Sleepers + She Owl, Plzeň – Anděl, 25. 4. 16
Arms and Sleepers + The Black Absinth + Bad Karma Boy, Brno – Kabinet Múz, 3. 5. 16
Arms and Sleepers + Jakob, Praha – Vila Štvanice, 4. 5. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.