Burningboy Burningboy Jiří Hloušek

Brněnský bonviván Burningboy se ozývá s novým klipem

Jeho samotného v klipu ke skladbě As If It Mattered z alba Harm Reduction sice neuvidíte, místo něj tam ale jsou k vidění všichni, co něco znamenají na brněnské módní scéně. Tvrdí to nejméně Jan Gerych, jinak známý jako Burningboy, který tím skládá poctu nastupující brněnské generaci. Za klipem stojí Jan Baterka a Nela Bártová (Lowmoe), která se vedle střihu postarala i česání vokálů.

„Módní scéna v Brně nikdy nebyla takový fenomén. Talentovaní návrháři tu sice vždy nějací byli, ale David Severa je trendsetter s crowdem followerů, kteří když dorazí na večírek, tak lidi zapomenou tančit,” komentuje dění v klipu Gerych. „Mám radost, že se esenci tohoto okamžiku podařilo zachytit v mým novým klipu.“ Záznam vychází z loňské Malé noci módy v Brně II, která stojí na prezentaci studentské, nezávislé a alternativní módy.

Naposled se Burningboy ozval s podobně sexy klipem k skladbě ExitPlan.

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.