Coffee Breath Records vydává kompilaci pro olomoucké SF Mini

Coffee Breath Records vydává kompilaci pro olomoucké SF Mini

Nezávislý benefiční label Coffee Breath Records nabízí desky, kompilace nebo živáky a všechny peníze vybrané dobrovolnými příspěvky na jejich Bandcampu posílá nejen organizacím, ale také konkrétním lidem v nouzi.

„Lidi, co se na albech, která vydáváme, podíleli, tomu věnovali mnoho času a úsilí a za tyto nahrávky nechtějí žádné peníze. Pokud se Ti hudba líbí, máš tady možnost to ocenit tím, že přispěješ dobrovolnou částkou na aktivity, které nám přijdou smysluplné a zároveň se potýkají s nedostatkem financí.“

Seznam obdarovaných, jimž dosud label přispěl, je k nalezení tady. Nejnovější položkou v jejich výkladní skříni je kompilace Dance party with SF Mini 1, která vychází k podpoře olomouckého komunitního prostoru SF Mini. Jedná se o skatepark a zároveň místo konání DIY koncertů nejen v punkovém žánru, ačkoliv duch areálu tomu napovídá.

Album obsahuje čtrnáct skladeb od kapel pohybujících se v žánrech hc/punk, mezi kterými najdeme například Laundered Syrup, Bad Breeding, Daylight Robbery, It’s Everyone Else a mnoho dalších.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.