Converge chystají nový materiál

Converge chystají nový materiál

Bostonský hardcoreový kult asi netřeba blíže představovat. Jejich vliv na metalovou, potažmo alternativní hudební scénu obecně je nezpochybnitelný, stejně jako nemusí být řeč o nekompromisnosti či živelnosti jejich koncertů. I proto jistě stojí za pozornost zpráva o novém materiálu v podobě DVD, obsahujícího záběry z turné k poslední desce All We Love We Leave Behind a mnoho dalšího.

Ano, také bychom raději viděli oznámení čerstvého alba (na kterém se téměř jistě pracuje), nicméně na to si asi ještě chvíli budeme muset počkat. Zatím tedy Converge nabízí alespoň zmíněnou edici DVD s názvem Thousands of Miles Between Us. Jde především o videozáznam z klubu Union Transfer ve Philadelphii, pochopitelně v HD kvalitě za použití několika kamer, včetně intenzivního zvuku, jenž ve svém studiu God City zmixoval kytarista Kurt Ballou.

Converge "Thousands of Miles Between Us" 15 Second Snippet

Converge "Thousands of Miles Between Us" 15 Second Snippet. HD-Digital / 3 X Blu-Ray / Deluxe Box Set coming soon via Deathwish Inc.

Posted by Converge on 29. září 2015

 

Dále se můžeme těšit na patnáct hodin nikdy nezveřejněných rozhovorů, hudebních videí a živáků z celého světa, nasbíraných v průběhu historie kapely, dvě live LP z výše uvedeného koncertu a další sběratelské serepetičky. Kompletní seznam naleznete zde.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.