Kill The Dandies! Kill The Dandies!

Devátý ročník Drug Me Festu se přesouvá do Prahy

Třetí červnový víkend proběhne v Praze kultovní Drug Me Fest, jehož předchozí ročníky probíhaly na půdě únětického Kravína. Do Prahy tak zavítá festival pro příznivce vintage zvuku, starých zesilovačů, obouchaných kytar a naleštěných kožených bot. Program se odehraje na dvou místech, páteční v žižkovském klubu Theremin, sobotní pak v ojedinělých prostorech bývalých karlínských kasáren. Celou akci pořádá kromě tradičních Drug Me Records nově také spolek It's not broken it's vintage.

Exploze rock'n'rollu, garáže a psychedelie vypukne v klubu Theremin, kde vystoupí vedle italských post-punkerů The Three Blind Mice, kteří rádi obědvají spagetti western, také česká legenda Rány Těla. Pražská kapela inspirovaná hudbou Einstürzende Neubauten, Sonic Youth, Nicka Cavea and The Bad Seeds a v neposlední řadě The Birthday Party, působí na české scéně od roku 1986 a své jméno si získala převážně během 90. let. Na Žižkově odehraje koncert, na němž možná zazní i skladby z nově připravované desky.

Sobotní program pak kromě hudební produkce, kdy se představí například Kill The Dandies! nebo post-punková psychedelie Vellocet Roll, přinese i spoustu doprovodného programu jako je promítání filmů, stánky s módou a knihami, bazar s gramofonovými deskami a také jídlo na otevřeném ohni.

Drug Me Fest #9, Praha - Theremin, Kasárna Karlín, 15.-17. 6. 18 

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.