Die Alten Maschinen představují nový klip, sbírka na jejich turné se blíží ke konci

Po rozpadu Moimir Papalescu and The Nihilists má každý něco – Hank a Sonja Kill the Dandies!, Moimir zase Die Alten Maschinen. Projekt, na němž se podílí taky Leon Stevenson (frontman The Extras) či Gerard Casale z Devo, se pyšní dvěma alby – Songs about Love and Machines (2010) a Change (2014). Něco jim ale pořád chybí. Turné. První turné.

O tom, že se Moimir s kumpány rozhodl, že pěkně poprosí o pomoc na serveru hithit.com, už jsme před nedávnem psali. Podle výše vašeho finančního příspěvku na vás čeká třeba vinyl, kouzelná elektro krabička, nebo dokonce skladatelský kurz s Moimirem. Nabídka zážitků i artefaktů je pestrá, ale uzavře se už za šest dní. Poté snad přijdou vysněné zastávky v Praze, Plzni, Jablonci a Pardubicích, přičemž z jednotlivých koncertů vznikne záznam, jenž bude ještě dalším dárkem pro ty, kteří na turné dali něco ze svého prasátka.

V současnosti chybí Die Alten Maschinen vybrat již pouze deset procent z vytyčené částky. Strhující finiš se blíží a poslední vlnu mobilizace se snaží kapela vyvolat také pomocí povedeného nového videoklipu ke skladbě Old Tin Can. Trojbarevná vektorová grafika, stroje, industriální urbanismus a davy robotů. Jo!

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.