Die Alten Maschinen by rádi na turné, vyšlou je samotní fanoušci

Už první koncert (super)skupiny obklopené okolo Moimira Papalescu, českého elektronického vizionáře, se podařilo nastartovat pomocí crowdfundingu. Také tentokrát, když už jde o celé turné, si skupina, v níž je Papalescu s Leonem Stevensonem, Peterem Van Krbetzem, Geraldem Casalem, Mitsukem, Romanem Vránou a Tuzexem Christem, pomáhá kampaní na Hithit.

„Nemusím zdůrazňovat, že Mašiny jsou pro mě srdcovou záležitostí. Poté, co se podařilo s pomocí fanoušků uspořádat úplně první koncert Mašin, se na Hithit s Leonem vracíme a chceme si troufnout na první turné Die alten Maschinen,” uvádí Papalescu v průvodní zprávě na stránce projektu„Udělali bychom 4 koncerty - v Praze, Plzni, Jablonci a Pardubicích. Z koncertů vznikne záznam a audio nahrávka bude dostupná pouze pro podporovatele. Bude to takový malý bonus k odměnám pro ty, kdo do toho s námi půjdou.”

Po necelém měsíci, co kampaň běží, dnes Die Alten Maschinen hlásí splněnou víc jak tříčtvrtinu ze stotisícového cíle. Zbývá přitom ještě slibných dvacet dní.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.