Do Prahy přijedou Kings of Convenience, vyprodáno bylo za pár minut

Do Prahy přijedou Kings of Convenience, vyprodáno bylo za pár minut

Vždycky, když si Kings of Convenience pouštím, přemýšlím, co je na nich tak úžasného, že je musím točit pořád dokola. Co dělají jinak než ostatní? Dva hoši, dvě akustické kytary. Zdá se, že jsou zkrátka „jen“ autory půvabných melodií a jejich obratně propletené hlasy zapadají příjemně dohromady.

Ať už je důvod jejich osobitého kouzla jakýkoli, stačí na to, aby se sál pražského klubu MeetFactory dovedl vyprodat za sedm minut. (Fakt, že koncert bude na sezení, nehraje až tak důležitou roli.) Třeba ale budete mít štěstí a na koncert, který se odehraje 3. prosince, se přece jen dostanete. Vyprodáno mají taky u sousedů, dvojice vystoupí 5. 12. i v Bratislavě.

Aktualizace: Kings of Convenience reagují na velký zájem a přidávají ještě jeden odpolední koncert, aby měli šanci i ti, kteří neměli při první vlně vyprodaných lístků štěstí. Odpolední koncert začne v 15:30. Opozdilci nebudu do sálu vpuštěni.

Norové Erlend Øye a Eirik Glambek Bøe na tomto turné hrají jenom debutovou desku Quiet is the New Loud (2001), což je trochu škoda, protože na letní hitovku Boat Behind zřejmě nedojde. O rozbušená srdce ale jistě nouze nebude.

Kings of Convenience, Praha – MeetFactory, 3. 12. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.