Floex a Fiordmoss dnes načnou moravskou část svého společného miniturné

Floex, foto store.floex.cz Floexfoto: store.floex.cz

Jedni z nejoceňovanějších českých alternativních interpretů současnosti, akustičtí Fiordmoss a elektro-jazzový Floex dnes koncertem na brněnské Flédě nastartují své krátké moravské turné.

Talentovaná dvojice již za sebou má společný koncert v Českých Budějovicích a v pražské Akropoli, kde je bylo možno vidět včera. Dnešní brněnský koncert začíná ve dvacet hodin, vstupenky bude možné zakoupit na místě za cenu 200 Kč.

Dále bude dvojice pokračovat o den později koncertem v olomouckém Jazz Tibet Klubu, sedmadvacátého se představí v břeclavské Piksle a turné zakončí koncertem ve Valašském Meziříčí.

Ještě připomeňme, že Floex letos získal dvě ceny Anděl za svůj loňský počin Zorya v kategoriích alternativní hudba a elektronická hudba. Známý je také pro své soundtracky k počítačových hrám, kdy podpořil kupříkladu sympatickou logickou adventuru Machinarium.

Objev roku ceny Vinyla, folkoví Fiordmoss, zase letos přidali do své diskografie již druhé EP s názvem Ink Bitten, jež můžete stahovat zde. Nahrávka je následovníkem dva roky starého épéčka Gliese.

Moravské miniturné

25/4 - Brno, Fléda

26/4 - Olomouc, Jazz Tibet Klub

27/4 - Břeclav, Kafé Piksla

28/4 - Valašské Meziříčí, M-klub

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.