Geoff Farina dá v Praze, Plzni a Brně vzpomenout na zlatá léta slowcoru

Geoff Farina dá v Praze, Plzni a Brně vzpomenout na zlatá léta slowcoru https://www.facebook.com/GeoffFarina/

Jeho Karate byli jedněmi z těch, kteří určovali směřování slowcorového žánru v průběhu devadesátých let. Pak se postupně věnoval žánrově rozličným kapelám jako The Secret Stars, Glorytellers, Exit Verse či The Last Kind Words, aby se nakonec do Česka vrátil sólově a po dvou letech si střihl tři koncerty na trase Praha–Plzeň–Brno. Geoff Farina bude hrát akusticky a představí průřez celou svou kariérou. Slowcorové žně pokračují.

Přečtěte si také: Po stopách slowcoru

„Tiché písničky, klidný hlas, charakteristické melodické linky – muzikantský rukopis Geoffa Fariny není vlastně nijak převratně originální, ale spolehlivě ho rozpoznáte po několika úvodních akordech,“ zaznívá z tábora Silver Rocket, kteří Farinu do Česka pozvali. V Praze se Farina představí společně s duem MAVA (v němž nalezneme baskytaristu Or). V plzeňské Papírně jej doprovodí Odeur de Violettes, v brněnském Kabinetě Múz, zdá se, zahraje bez předskokana.

Geoff Farina v Česku:

20/05 Praha, Potrvá (+ MAVA)
21/05 Plzeň, Papírna (+ Odeur de Violettes)
22/05 Brno, Kabinet Múz

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.