Hardcore i alternativa se slezskou krví. Blíží se Alternativní scéna v Orlové

Pacino Pacino

Jste ze severovýchodního koutu republiky nebo tam prostě jen rádi jezdíte? Propadáte vlně alternativních kapel ze Slezska? Hledáte prolog pro vaše letní festivalové radovánky? Alternativní scéna 2015 v Orlové by pro vás mohla být akcí zaslíbenou.

Tradiční dvoudenní koncertní maratón, zaštítěný klubem Futra, se bude konat 29. a 30. května a ve svém programu nabídne hip hop, post-hardcore a hlavně – mnoho kapel se slezským smogem v plicích. Kdo to konkrétně bude?

Alternativu orlovských paneláků budou reprezentovat Pacino a Anne M. Christiansen, nedaleký Havířov Gagarin či Romeo Fucked Juliet, své slezské kořeny si přijedou připomenout také Leto. Dále se ukáže například duo Tvrdý/Havelka, nekompromisní hiphopová diva Potmě, německé hardcorové rány se solí Reason To Care a mnoho dalších. Tancechtiví se mohou v pozdních hodinách těšit na záplavu DJs, kdo si pak bude chtít odpočinout od hudby, jistě přivítá doprovodné diskuse (například o squatingu), promítání dokumentů aj.

Vstupenky na jeden den stojí 100 Kč, na oba dny pak 150 Kč (v předprodeji) či 170 Kč (na místě). Poznejte přívětivou tvář hornických končin.

Alternativní scéna 2015, Orlová – klub Futra, 29.–30. 5. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.