Hurts pracují na novém albu

Hurts, foto Sony Music Hurtsfoto: Sony Music

Tklivé synthpopové duo Hurts začalo nedlouho po vydání letošní desky Exile pracovat na svém třetím studiovém albu. Pro server Gigwise to prozradil zpěvák Theo Hutchcraft.

Není tomu dlouho, co jsme po Hutchcraftově spolupráci s DJ Calvinem Harrisem na ryze diskotékové písni polemizovali o budoucím směřování kapely. Příliš jasno není ani po jeho vyjádření ohledně rodící se nahrávky. „Nikdy nevíme, kam budeme směřovat, dokud neskládáme hudbu. Začali jsme psát písně, ale je několik možných cest, kterými se můžeme vydat,“ řekl Hutchcraft.

Fanoušky tak snad potěší alespoň fakt, že Hurts ve skládání nic nerozptyluje a že by čekání na třetí desku nemělo trvat tak dlouho jako na již zmiňovaný, letošní počin Exile. Ten dělilo od debutu dva a půl roku, tedy lze odtušit, že třetí album by mohlo být hotovo koncem příštího roku, případně v počátku roku 2015.

Letos však mohou příznivci Hurts jásat, když přijde řeč na koncerty kapely u nás.  V březnu hráli v pražském Lucerna Music Baru a už za pár dní je tu máme zase. Duo vystoupí 8. listopadu v kapacitně mnohem větší Incheba Areně.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.