John Grant je funky a potí se v gay sauně. Klip k Disappointing láká na novou desku

John Grant, OFF Festival 2013 John Grant, OFF Festival 2013 Libor Galia

Naturalizovaný Islanďan a hudební idol (nejen) LGBT komunity, životem semletý John Grant, co nevidět vypustí do světa svou třetí desku Grey Tickles, Black Pressure.

První singl Disappointing se už nějakou tu dobu potuluje na internetu, avšak až nyní k němu hudebník představuje i videoklip. Tradičně sarkastický text a funky groove s osmdesátkovým elektronickým nádechem tvoří chytlavou hitovku už sami o sobě, s dráždivým, ironicky pojatým videoklipem, kde se to hemží spocenými mužskými těly v posilovně i v sauně, se pak stává neodolatelnou záležitostí. Tolik pokušení kolem, avšak John Grant i přesto zůstává klidný. Šťastný konec, věrnost a láska vítězí. Kam se hrabou jiné love songy...

Grey Tickles, Black Pressure vyrazí Grant pochopitelně prezentovat i na turné. Zastávek má na říjen, listopad a prosinec požehnaně, avšak vrcholem se nejspíš stanou dva koncerty na letošním ročníku festivalu Iceland Airwaves. Zahraje při nich totiž společně s Islandským symfonickým orchestrem.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.