Lake Malawi chystají album a turné, začnou v Brně

Lake Malawi chystají album a turné, začnou v Brně

 

Není žádné tajemství, že pro Charlie Straight, zastoupeného Albertem Černým, je Fléda srdcovka od samých začátků koncertování. Brněnský klub se 22. března stane první zastávkou jeho nové kapely Lake Malawi, která se po akustickém turné opět vrací na velká pódia.

Myslím, že tenhle rok bude pro naši kapelu ten nejlepší. Natočíme konečně desku a čeká nás spousta koncertů,” uvádí Albert Černý za Lake Malawi, jejichž debutové EP vyšlo roku 2013, a dodává, že jednou ze skladeb na plánovaném debutu má být i skladba We Are Making Love Again, jejíž klip vznikl v Kalifornii. Na Flédě atmosféru zpestří ještě The Firearms, indie-popová skupina ze Slavkova, finalisté Startéru Radia Wave.

Lake Malawi následně zamíří do Prahy, 23. března zahraje v KC Zahrada. Dále je turné zatím nejasné, léto ovšem má být pro kapelu rušné, zahrají si na Rock for People, Colours of Ostrava anebo jako předskokani Miky.

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.