Moby prozradil, že je ve víru nahrávání nové desky

Moby Moby

Hudební všeuměl Moby se v současné době úpěnlivě snaží dokončit svou další desku a je rád, že lidé už nekupují muziku tak, jako kdysi. Jedna z nejvýraznějších postav elektronické scény posledních dvaceti let to prozradila v interview pro magazín Rolling Stone během slavného „pouštního“ festivalu Coachella.

Svým způsobem nacházím v tom, že lidé už nekupují muziku, něco silně osvobozujícího. Mohu totiž díky tomu své desky dělat čistě jen pro lásku k vytváření nové hudby. V současnosti se snažím dokončit svou další nahrávku a je příjemné přemýšlet jen nad tím, jak se mi ten rodící se materiál líbí, jak se bude líbit mým přátelům, jak jej ještě budu moci vylepšit, a nenechat se zatlačovat do kouta tím, že zde jsou ještě nějaká komerční kritéria. Abych byl upřímný, kdybych byl pod komerčními tlaky, byl bych v depresi,“ nechal se slyšet Moby.

Zdali se jeho desky prodávají, nebo neprodávají, není předmětem naší pozornosti, ale to, jak bude znít nástupce jeho posledních nahrávek, které se nesly v silně pošmourném duchu, náš však již zajímat bude. Nechme se překvapit, kdy Moby přidá další informace.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.