Mortal Cabinet, tedy Řezník, Hauser a Štorm, vydali singl a chystají album

Mortal Cabinet Mortal Cabinet

Masters Hammer, Řezník a Vanessa. Trojice vzešlá z význačných skupin a rozlišných žánrů se dala dohromady. Dali si jméno Mortal Cabinet, na album jim mají pomoct fanoušci prostřednictvím Startovače. První ochutnávka už se z hadího vejce vyklubala.

Dlouho jsem přemejšlel o netradičním projektu, kterej by tvořili vyvrhelové český hudební scény. Nemohl jsem jinak, než jako prvního oslovit leadra legendárních black metalistů Masters Hammer Frantu Štorma, kterej kromě toho, že je kurevsky dobrej skladatel, je taky vynikající výtvarník,“přibližuje Samir Hauser z Vanessy. „Další volba byla jasná - Řezník. Geniální, krvelačný horrorcorový hovado, který dělá skvělý texty a taky slušnej poprask na zasmrádlým rybníku český hudební scény.“ Projekt má být fackou těm, kdo si myslí, že mají návod, jak správně žít.

Pokračování příběhu si lze vyposlechnout z průvodního videa ke kampani, v níž si trojice zavdala nemalý cíl – tři sta tisíc korun. Vydat se podpořit Mortal Cabinet můžete tudy.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.