My Chemical Romance končí

My Chemical Romance, Rock for People 2011, foto Matěj Hošek My Chemical Romance, Rock for People 2011foto: Matěj Hošek

Populární emo-punková kapela My Chemical Romance v čele se zpěvákem Gerardem Wayem ohlásila včera prostřednictvím své oficiální webové stránky konec. Jejich poslední deskou je tak nahrávka Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys z roku 2010. Po čtyřech studiových albech tak končí skupina, jež se ze svého původního emařského stylu a image vyvinula v rockové samuraje, kteří na živých koncertech nešetřili pyrotechnikou.

Být v této kapele posledních dvanáct let bylo opravdu potěšením. Dostali jsme se na místa, kam bychom nevěřili, že se někdy dostaneme. Viděli a zažili jsme věci, jež jsme si ani nedokázali představit. Hráli jsme společně s lidmi, které obdivujeme, k nimž vzhlížíme, a zejména - s našimi přáteli. Nyní, jako všechny skvělé věci, i tohle končí. Děkujeme za vaši podporu a za to, že jste byli součástí dobrodružství,“ vzkázali My Chemical Romance fanouškům na svém webu. Okolnosti konce kapely nejsou zatím známé.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.