Nèro Scartch z Android Asteroid chystá křest, odehraje se zanedlouho v Paláci Akropolis

Nèro Scartch z Android Asteroid chystá křest, odehraje se zanedlouho v Paláci Akropolis

Když mladý pražský hudebník Jakub Svoboda nehraje v Android Asteroid anebo Mydy Rabycad, kuje svůj osobní projekt Nèro Scartch. Přestože jeho pseudonym hoří a škrábe, průvodní zpráva k jeho listopadovému debutu slibovala jemnost pařížské šlehačky. Jestli je pravda někde uprostřed, to se ukáže třeba na křtu, který proběhne již 23. února v pražském klubu Palác Akropolis.

Kromě několika hostů bude náš koncert zajímavej i po vizuální stránce, připravujou se projekce a světelná show,“ slibuje Svoboda, zatímco podotýká, že by nemělo jít jen o doplňky, ale koncert by na nich měl z části stát. „Tímto koncertem jsem chtěl demonstrovat, v jakým stádiu se nacházím a čeho jsme momentálně s kapelou schopni.“ Album Piece of My Life pokřtí producent Tomáš Konůpka z Android Asteroid, na pódiu se ovšem objeví i další, co na Svobodobě sólovém debutu pracovali.

Nèro Scartch bude živě kapela, sestávající se z Jana Drábka (Mydy Rabycad), Jana Matějky (Break the Rules) a Svena Vikingsona (Navostro). Další koncerty, stejně jako videoklipy, jsou v plánu.

Nèro Scartch + I Love You Honey Bunny, Praha – Palác Akropolis, 23. 2. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.