No Doubt pracují na novém albu

No Doubt, foto nodoubt.com No Doubtfoto: nodoubt.com

Kalifornská parta kolem Gwen Stefani je momentálně zaneprázdněná prací na nové desce. No Doubt už v únoru oznámili, že se vrací do studia místo světového turné, které měli původně v plánu. Nyní je potvrzená i účast producentů Grega Kurstina a týmu Rock Mafia.

V lednu jsme se sešli ve studiu a hudba začala vznikat s neočekávanou lehkostí. Poté, co jsme strávili nahráváním minulé desky tři roky, tohle nové tempo je pro nás neskutečně vzrušující,“ okomentovala skupina už dříve svou tvůrčí náladu na facebookovém profilu a od té doby pravidelně zásobuje fanoušky fotkami ze studia v Los Angeles.

Greg Kurstin je známý jako producent popových hvězd včetně Pink, Lily Allen nebo Kelly Clarkson, ale jedním z jeho zářezů je například také debutová deska Torches od Foster The People (pocházejících rovněž z Kalifornie). Poslední album No Doubt Push and Shove vyšlo loni v září.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.