Vstupenka do léta. Olomoucký krasik představuje videoklip k singlu GoGoGirl

Vstupenka do léta. Olomoucký krasik představuje videoklip k singlu GoGoGirl

Marek Krasík svého času frontmanoval olomouckým Skydive. Pak se vydal na sólovou dráhu a zkoušel spolupracovat třeba s Filipem Helštýnem z DIV I DED. Z této kooperace částečně vychází i krasikova nejnovější skladba GoGoGirl. Představuje ji rovnou s DIY videoklipem s olomouckými scenériemi.

Přímočará kytarová indie popová melodie s náznaky letní psychedelie se přelévá ve dvou a půl minutách ležérní a uvolněné nálady. Vedle krasika se na jejím nahrání podíleli také právě Helštýn (kytara, zpěv), Jiří Hřivna na basu a Jacobe Filipe Zháňal (Acute Dose, DIV I DED) na bicí. Skladbu si můžete stáhnout z Bandcampu.

Aby toho nebylo málo, slibuje krasik na tento rok ještě další písně. Podílet se na nich bude jednak s Jiřím Hřivnou, jednak s kytaristou Martinem Kudlou z výrazných zástupců olomoucké scény No Distance Paradise.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.