Opět se u nás představí Erik Truffaz 4Tet, francouzský jazz v nevšedním hávu

Erik Truffaz 4Tet Erik Truffaz 4Tet

Je libo jazz trochu jinak než obvykle? Nevšední hudební zážitek vás určitě nemine, navštívíte-li jednu z pěti českých či slovenských zastávek evropského turné jazzového trumpetisty Erika Truffaze. V Olomouci, Brně, Ostravě, Bratislavě a Praze na přelomu září a října vystoupí tento Francouz s doprovodnými hudebníky jako Erik Truffaz 4Tet.

Olomoucký koncert bude mít však ještě něco navíc – vystoupením Erika Truffaze se Jazz Tibet Club návštěvníkům konečně otevře po tříměsíční rekonstrukci.

Erik Truffaz, který se v jazzu nebojí experimentovat, a propojuje tak jazz s prvky rock’n’rollu, hip hopu, šansonu i taneční hudby, není na hudební scéně rozhodně žádným nováčkem – debutové album vydal už v roce 1994. Kvartet (trubka, klávesy, baskytara, bicí) se dal dohromady v roce 1997. Zatím posledním počinem Erika Truffaze je album In Between z loňského listopadu.

Erik Truffaz Quartet na turné:

28/09 Olomouc, Jazz Tibet Club

29/09 Brno, Fléda

30/09 Ostrava, Fabric

01/10 Bratislava (SK), Majestic Music Club

02/10 Praha, Palác Akropolis

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.