Pacino, Lavra či Anne M. Christiansen aneb Sun Wu Kung v plné parádě už tuto sobotu

Sun Wu Kung Sun Wu Kung https://www.facebook.com/sunwac/

Je libo malý festival, ale našlapaný line-up? Pak máme tip na výlet do Červeněvsi (poblíž Hradce Králové či Chlumce nad Cidlinou) na devátý ročník festivalu Sun Wu Kung. Oproti dřívějším letem dojde letos ke změně, organizátoři se rozhodli přesunout termín na polovinu července, což znamená, že už je nejvyšší čas balit krosnu a stan a vyrazit k místnímu starému mlýnu.

Těšit se můžete na pražské garážové lo-fi rockery Bugmen nebo na brněnské kytarově psychedelické duo Deceased Squirrel On The Phone. Svůj únorový experimentálně elektronický debut s dávkou hypnotického popu dá všanc dvojice Lavra. Dokonce ve dvou různých podáních bude představen genius loci Orlové, přijedou totiž Anne M. Christiansen a Pacino. Slíben je taky “severočeský lo-fi guru” Květoslav Dolejší.

Sun Wu Kung láká i na zástupce minimal techna Mollyho, „který se bude na pódiu střídat se stínadelskými ebm / power electronics exoty z V0NT. S nimi totiž Molly vydal minulý měsíc kazetový split, takže zde dojde na nezbytnou družbu.”

Sun Wu Kung, Červeněves – areál starého mlýna, 15. 7. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.