PAF se vydá na hranice Brna, u opuštěné dálnice zahraje Slowmotiondancer či Dizzcock

Slowmotiondancer, foto Libor Galia Slowmotiondancerfoto: Libor Galia

Přehlídka animovaného filmu se na konci léta vrátí pod oblouky Hitlerovy vysněné a nezavršené dálnice. V sobotu 12. září se v rámci pravidelného hudebního bienále v Ostopovicích u Brna představí desítka českých a slovenských hudebníků, vizuálních umělců a performerů. U této příležitosti budou ohlášeny programové sekce čtrnáctého PAFu, letos konané během 3. – 6. prosince.

V unikátní lokalitě mezi monumentálními fragmenty mostních konstrukcí v průběhu jednoho večera vystoupí Ondřej Holý alias dné s repertoárem z připravovaného alba, Dominik Gajarský se připomene svým sólovým projektem Slowmotiondancer, s nímž si odbyl premiéru na loňském PAFu (a jinak též Palermo), a z minulého ročníku ukáže odvrácenou tvář i Dizzcock, tedy jedna třetina Lightning Glove, a Ink Midget, jehož doprovodí Isama Zing. I na další jména se lze těšit.

Připomínáme:

Galerie PAF 2014

Reportáž Dean Blunttma, světlo, tma; něha a tyranie

Součástí programu budou rovněž „pohyblivé obrazy“ Jiných vizí, audiovizuálních děl vycházejících ze stejnojmenné sekce PAFu, zaměřené na práce na pomezí animace, experimentálního filmu, výtvarného umění a videoartu.

3. bienále Přehlídky animovaného filmu, Ostopovice u Brna - Hitlerova dálnice , 12. 9. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.