Parta vynikajících lidí vysílá Voblak a ohlašuje debut

Parta vynikajících lidí Parta vynikajících lidí Martin Novák

Parta vynikajících lidí, kterou založil Zdeněk Lichnovský, přichází se singlem a míří nahoru. Debut Kam chceš jít, když nejlíp je tady vyjde 29. října na labelu Divnosti. Album předznamenává singl uvozený klipem, jedním dlouhým, zpomaleným záběrem.

„Voblak je píseň o přátelství i sebeuvědomění. Kromě jiných témat se v něm objevuje i neskrývaná frustrace z toho, že udržovat kamarádské vztahy v dospělosti může být dost náročné,” vysvětluje Lichnovský. To je v kostce příběh celé kapely, která podle něj vznikla vlastně jako záminka, aby se mohl vídat s lidmi, které má rád, na což by si jinak nenašel čas. Text písně Voblak předjímá téma desky, kterým je pojmenování vlastních slabostí a nepochopení. 

Soupiska Party vynikajících lidí je Zdeněk Lichnovský: zpěv, kytara, Tereza Pecháčková: syntezátory, Jiří Polák: kytara, Jakub Chaba: basa, Oskar Pilař: bicí. O produkci se stará Tomáš Tkáč, hlava labelu Divnosti, o mastering Ondřej Ježek.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.