Pharrell Williams už za týden roztančí Prahu

Pharrell Williams Pharrell Williams

Velká událost aktuálního popu se chystá na Prahu už za sedm dní. Pharrel Williams je člověk, který si jedinou písničkou podmanil doslova celý svět, jako by nestačilo, že hit Get Lucky, kterému propůjčil svůj hlas, zněl loni odevšad a o Daft Punk se zase začalo mluvit. On však zašel ještě dál a natočil ke svému prvnímu singlu z nové desky Girl čtyřiadvacetihodinové video z různých měst na světě. Happy tak má v historii popu jednu z nejrozsáhlejších promo kampaní, kterou zpětně využila města samotná, když dva Američané založili web We Are Happy From, kde své klipy nahráli nadšenci z mnoha dalších světových metropolí i menších městeček. Najdete tam i česká a slovenská města.

Pharrell v rámci turné k albu Girl navštíví Prahu 17. září, kdy vystoupí v O2 areně a přiveze si s sebou dva předskokany. Jedním z nich bude zpěvák a písničkář Cris Cab, který míchá pop se soulem a reggae. Druhým pak Angličanka Louisa Rose Allen známá pod jménem Foxes, jež představí svůj debut Glorious. V jediný večer tak zazní špička současného popu a dva objevy z obou stran oceánu.

Vstupenky od 990 Kč do 1590 Kč se stále prodávají v síti Ticketportal.

Pharrell Williams+Foxes+Cris Cab, Praha – O2 arena, 17. 9. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.