Piper records navazují na tradici, pokračují s večerem plným koncertů

Acute Dose Acute Dose Martin Chylík

I když město tatrovek přišlo o svůj významný kulturní stánek v podobě Mandaly, přísun kvalitní muziky to nezastavilo. Již za pár dní, konkrétně 10. listopadu, můžete navštívit v pořadí již čtvrtou Piper records night. Večer pod taktovkou Piper records, se zdatným přicmrndáváním Dialog Crew, Mandala Crew, Kachnička Entertainment, Diycore a dalších darmojedů, kteří ještě stále věří na muziku a groupen love, nabídne hned čtyři zvučná jména.

Na co se můžeme těšit? Na hardcore ze severních Čech aka Ravelin 7, kteří svou show o dynamice vichřice otřesou základy kopřivnického kaťáku. Na známé táborské duo Kalle, jemný hudební experiment s působivým ženským vokálem, který sice působí trýznivě, avšak zhmotňuje okamžiky štěstí. Do Beskyd navíc dorazí s čerstvou deskou Safron Hills! Přijedou též naši oblíbenci Acute Dose, původem šumperská parta hýřící kytarovými riffy floutkovského britského střihu na všechny strany. A v neposlední řadě pak prostor dostanou i domácí psychedelic-metaloví Drutty, kteří si získali pozornost zejména druhou deskou „Nečetla? To by sis ale měla přečíst!“ Původně „srandaprojekt“, který se posluchači nesmazatelně vryje do paměti.

Vážně ještě váháš, jestli přijít?

Piper records night #4, Kopřivnice – Katolický dům, 10. 11. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.