Písničkář Cermaque připravuje šesté album, přispějte mu na něj

Písničkář, ale i básník a režisér Jakub Čermák aka Cermaque, kterého jsme vám představovali i v Czech it, hodlá brzy nahrát nové album.

Tentokrát bude od desek předešlých dosti odlišné, neboť autor prozrazuje: „Na přelomu roku se nám narodí první potomek. Potomkům chci věnovat i svoji šestou desku, kterou budu natáčet na začátku prosince a kterou bych se rád rozloučil se silným a důležitým obdobím svého života – a otevřel vrata dalšímu."

A poeticky k tomu dodává: „V dvanácti písních, které jsme (...) vybrali, budu zpívat o svém dědovi, ukolébávat svého rok starého bráchu Antonína i svou milou, s kterou mě čas zaplétá jako maliní s ostružiním.“

Na novince budou spolupracovat či přímo hostovat jak členové Jakubovy kapely Cirkus Cermaque, tak také Zrní, post-hudba nebo Martin E. Kyšperský. Zatím bezejmenné dílo finální podobu potom dostane pod rukama zvukaře a producenta Tomáše Havlena. Vyjít by mohlo už na konci ledna.

Jelikož však život písničkářů není lehký, prostřednictvím crowdfundingového portálu hithit.com teď hudebník shání peníze na nahrávání, mix, mastering a částečně i na výrobu alba. Budete-li chtít přispět, máte na to ještě třiadvacet dní. Podle toho, jak štědří budete, si pak můžete vybrat lecjaký dárek. (Hlavně některé nejsou k zahození.)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.