Podpořte MeetFactory, přijďte na úterní benefiční koncert a poslechněte si Vivaldiho, Pärta a Tormise

Ensemble Inégal, foto Vojtěch Vik Ensemble Inégalfoto: Vojtěch Vik

Nevíte-li, co s úterním večerem, přijďte do pražského MeetFactory, kde se bude konat benefiční koncert právě pro toto mezinárodní centrum současného umění. Uslyšíte skladby Antonia Vivaldiho i hudbu moderních estonských skladatelů Arvo Pärta a Veljo Tormise v provedení Ensemble Inégal, Davida Kollera, Josefa Špačka a Mati Turiho. Akustický zážitek doplní unikátní scéna a vizuální efekty od Davida Černého.

„Koncert, počiny MeetFactory vůbec, jsou pro lidi, kteří se dívají na život volněji a kladou větší požadavky na své zábavy. Pokud přijdete, podpoříte nás, ovšem hlavně nahlédnete neopakovatelné tajemství kontrastu - spojení hvězd s povznášející hudbou v prostorách bývalé sklárny“, říká ředitelka MeetFactory Pavlína Bartoňová.

Více o akci si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Vstupenky za 500 Kč zakoupíte v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Objednat lze také sponzorskou vstupenku v hodnotě 1 200 Kč, a to na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Music Visions – koncert pro MeetFactory, Praha - MeetFactory, 6. 11. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.