Pondělní koncerty zadarmo v Roxy v září pokračují

Roxy - Free Mondays Roxy - Free Mondays

Série Free Mondays po letní pauze ohlašuje program na září. Jak už se stalo zvykem, můžete si každé pondělí večer zajít do Roxy na živou hudbu z různých žánrů, zahraniční i českou, a to bez nutnosti platit vstupné.

První dva koncerty jsou určeny příznivcům pop punkových kapel. Už 1. září v klubu zahrají Švédové Like Torches, které podpoří čeští Fox Tail Rockets, 8. září budou hostem berlínští Stop Eating Robots. Třetí večer 15. září uvítá Roxy všechny milovníky amerického folk&punk písničkářství, Bruce Springsteena, dlouhých dálnic a road movies, v Praze se totiž představí kalifornský hudebník Ezra Furman s kapelou The Boyfriends. Doprovázet je bude šumperská shoegaze psychedelická formace The Finally, která už se u nás stává určitou festivalovou alternativní stálicí.

Závěrem měsíce, 22. září se značně přitvrdí se dvěma hardcorovými kapelami. Liberečtí Backfist předvedou živě skladby z připravované nové desky a společnost jim budou dělat pražští Underside. Po každém koncertě bude následovat afterparty s live DJs.

Free Mondays v Roxy – program září 2014:

01/09 Like Torches + Fox Tail Rockets

08/09 Stop Eating Robots

15/09 Ezra Furman & The Boyfriends + The Finally

22/09 Backfist+Underside

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.