Daughtry - Waiting for Superman Daughtry - Waiting for Superman

Pop-rockoví Daughtry přijedou v březnu do Prahy

Americká pop-rocková formace Daughtry vystoupí 16. března v pražském klubu Roxy. Zde představí hlavně písně ze své novinky Baptized.

Frontmanem kapely je zpěvák Chris Daughtry, jenž odstartoval svou kariéru roku 2006 v soutěži American Idol, kterou sice nevyhrál, ale pomohla jeho nově založené kapele k propagaci. S nově pojmenovanou formací vydal ještě téhož roku eponymní debut, poté přišla druhotina Leave This Town (2009) a dva roky nato deska Break The Spell. Zatím posledním kouskem zůstává ještě čerstvá nahrávka Baptized z podzimu minulého roku.

Ačkoli Daughtry nikdy nedosáhli nikterak kritického úspěchu a jejich desky si vždy odnášely spíše rozporuplné recenze, hřát je mohou alespoň vysoké prodeje a úspěchy v žebříčcích. Kupříkladu jejich debut stanul na prvním místě prodejnosti v TOP 200 časopisu Billboard a stal se jedním z nejprodávanějších alb roku 2007. Daughtry byli také čtyřikrát nominováni na ceny Grammy.

Vstupenky jsou dostání v distribuční síti Eventim za 590 Kč.

Daughtry, Praha - Roxy, 16. 3. 14

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.