Poslechněte si část nového alba Rara Avis, křtí se už dnes večer

Rara Avis, foto Sandra Hezinová Rara Avisfoto: Sandra Hezinová

Venku sice panuje idylické jaro a všechno kvete, to ale indie rockovým Rara Avis nezabránilo nahrát temnou desku, hodnou spíš „podzimního“ duševního rozpoložení. „Skladby na Expectations jsou ve srovnání s naší starší tvorbou přístupnější, ale výsledek je zároveň temnější. Popisují život ztracených lidí kolem nás i naše vlastní nenaplněná očekávání. Jsou žalmem naší naděje,“ říká pro X production frontman kapely Daniel Galba.

Novinka Expectations je na světě právě ode dneška a dnes taky proběhne v pražském klubu Roxy její křest. Před Rara Avis zahrají indie rockeři Unique Figurines, jako hosté na křtu vystoupí také Andrzej Palec z I Like You Hysteric a Jakub Šmucr ze Shogun Tokugawa. Kmotrem alba se stane Michal „Amák“ Šťastný (ex-Sunshine), v jehož studiu část alba vznikla a podílel se rovněž na mixu a závěrečném masteringu. Vstup na koncert je zdarma.

Nejen jako pozvánku na křest nabízí Rara Avis polovinu desky k poslechu. Poslužte si.

Rara Avis+ Unique Figurines, Praha - Roxy, 14. 5. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.