Praha sází perly. V létě přijedou The War On Drugs

Jedna z nejoslavovanějších kapel současné americké kytarové scény se poprvé představí v pražském Lucerna Music Baru. The War on Drugs zde vystoupí 17. srpna.

Skupina, kterou vede kytarista a zpěvák Adam Granduciel (vlastním jménem Adam Granofsky), přiveze do Prahy svůj dosud nejvýznamnější zářez, loňské album Lost in The Dream. Základem nahrávky, která se nebojí psychedelie, úniků do snů a zní jako soundtrack k road movie, je slovy jejích tvůrců „dospívání, život a jeho těžkosti, nejlepší kámoši, vzájemná pomoc.

Vstupenky za 540 korun (plus poplatky) budou k dispozici od 17. dubna v obvyklých předprodejích a v Lucerna Music Baru. Na místě jejich cena stoupne na 640 korun (pokud nějaké zbudou).

O den později je možné skupinu zastihnout také ve Vídni, a to v legendární Aréně. V Rakousku je doprovodí navíc neméně zajímavý Father John Misty, jehož už v redakci považujeme za jednoho z kandidátů na album roku. Vstupné zde vyjde na 33 Euro.

The War On Drugs, Praha – Lucerna Music Bar, 17. 8. 15  

The War On Drugs + Father John Misty, Vídeň – Arena, 18. 8. 15  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.