Přihlašte se do Music Ports, „vysoké školy elektronické“

Přihlašte se do Music Ports, „vysoké školy elektronické“

Jste mladí nezávislí elektroničtí producenti v rozpuku a rádi byste své skladatelské schopnosti a rozhledy rozšířili na speciálním workshopu? Pak vám právě cvrnknul oříšek do nosu. Pro 12 vybraných šťastlivců se totiž od 26. do 29. 11. zadarmo otevřou přístavy mezinárodní vzdělávací akce Music Ports, která proběhne pod záštitou hudebně-vzdělávací platformy Kreaton (Mary C, Martin Tvrdý aka Bonus) a Goethe-Institutu.

Music Ports do svého až na výjimky pro veřejnost uzavřeného programu zahrne sérii přednášek s českými, polskými a německými zástupci médií, labelů a bookingových agentur a také společné i samostatné tvůrčí sezení v pop-up studiu. Mezi lektory a hosty Music Ports se vedle zmiňované Mary C a Bonuse objeví také Prokop Holoubek (Midi Lidi), Petr Ferenc (His Voice, festival STIMUL), Gordon Gieseking (label Project Mooncircle), producent Tobias Vethake aka Sicker Man a další.

Přihlašovat se můžete do 9. listopadu, a to tím, že na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošlete link s vaší tvorbou a zároveň zodpovíte pět otázek: 1) Jak byste popsali svou tvorbu? 2) Jaká je vaše motivace tvořit? 3) Co vám jako hudebníkovi/hudebnici chybí na české scéně? 4) Co byste se rádi naučili? 5) Co by se jiní mohli naučit od vás?

Více informací o Music Ports se dozvíte na oficiálních stránkách. Ruku v ruce s přihlašováním na workshop běží také soutěž 4x4 na Radiu Wave, v níž Mary C a kolegové hledají ty nejtalentovanější české producenty.

Music Ports, Praha – Goethe-Institut + Galerie Školská 28, 26.–29. 11. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.