Přiveze Dr. Dre svou „lásku k ulicím“ do Evropy?

V aktuální epizodě svého pořadu The Pharmacy, vysílaného na rádiu Beats 1, vyjádřil Dr. Dre touhu vyrazit na turné po Evropě, kde za svou třicetiletou kariéru ještě nikdy nehrál v plné polní. Prý je to jeden z jeho snů, ke kterému by rád přizval Kendricka Lamara, Eminema a hosta zmiňované epizody – Snoop Dogga.

Dr. Dre vydal letos po dlouhé sedmnáctileté pauze (během které zrušil dvě alba) novou – a údajně poslední – desku s názvem Compton, jež sklidila velký úspěch napříč hudební kritikou, a logicky tak plánuje tour. Konkrétně tu v Evropě jako poděkování všem fanouškům ze starého kontinentu.

Kdyby se to opravdu podařilo, mělo by jít o pořádnou show se vším všudy s názvem Beats and Rhymes tour, na kterou se nejde netěšit. Jedinečnou příležitost vidět očekávatelně megalomanskou show od jedné z žijících hudebních legend by si jistě nenechaly ujít zástupy lidí. A nejspíš ani my ne.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.