Robbie Williams vydá v listopadu nové album, první singl je venku

Robbie Williams Robbie Williams Universal

Britský zpěvák Robbie Williams chystá pro své příznivce nové album Swing Both Ways, které vyjde 18. listopadu. Jak název napovídá, jedná se o „pokračování“ jeho desky Swing When You're Winning z roku 2001, na které zpíval skladby převzaté od swingových klasiků. Novinka nabídne jak coververze, tak nový materiál. Navíc se na ní podílí řada hostů, Robbie nahrál duety s Lilly Allen, Michaelem Bublém, Kelly Clarkson, Olly Mursem a Rufusem Wainwrightem.

Minulý měsíc Williamse rozhořčila zpráva z britského Radia 1, které ho odmítlo zařadit na playlist, protože je „příliš starý“. Robbie je však přesvědčen, že do světa popu stále patří. „Užívám si showbusiness a svůj život, a také své chápání toho, že pokaždé, když vydám novou nahrávku, musí to být událost. Tohle album je jednoznačně óda a milý pohled na období této planety, do kterého jsem nikdy nebyl pozván...protože jsem tu nebyl, chtěl jsem být, neboť stále cítím s tou dobou silné propojení,“ říká zpěvák k tomu, že se na nové desce opět vrací ke swingu.

První singl Go Gentle si můžete poslechnout níže.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.