Robbie Williams Robbie Williams Universal

Robbie Williams vydá v listopadu nové album, první singl je venku

Britský zpěvák Robbie Williams chystá pro své příznivce nové album Swing Both Ways, které vyjde 18. listopadu. Jak název napovídá, jedná se o „pokračování“ jeho desky Swing When You're Winning z roku 2001, na které zpíval skladby převzaté od swingových klasiků. Novinka nabídne jak coververze, tak nový materiál. Navíc se na ní podílí řada hostů, Robbie nahrál duety s Lilly Allen, Michaelem Bublém, Kelly Clarkson, Olly Mursem a Rufusem Wainwrightem.

Minulý měsíc Williamse rozhořčila zpráva z britského Radia 1, které ho odmítlo zařadit na playlist, protože je „příliš starý“. Robbie je však přesvědčen, že do světa popu stále patří. „Užívám si showbusiness a svůj život, a také své chápání toho, že pokaždé, když vydám novou nahrávku, musí to být událost. Tohle album je jednoznačně óda a milý pohled na období této planety, do kterého jsem nikdy nebyl pozván...protože jsem tu nebyl, chtěl jsem být, neboť stále cítím s tou dobou silné propojení,“ říká zpěvák k tomu, že se na nové desce opět vrací ke swingu.

První singl Go Gentle si můžete poslechnout níže.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.